Lajmi i fundit
Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë, të ambulancës dhe të zjarrfikëses, dhe teknikët të cilët po punojnë për rregullimin e defektit.

Ashtu siç ishte parashikuar nga meteorologët në orët e vona të mbrëmjes nisën reshjet e shiut në kryeqytet.

Reshjet nisën të izoluara por që herë pas here u shndërruan në rrebeshe breshëri të shoqëruara edhe me shkarkesa elektrike.

Kujtojmë që në këto ditë vendi ynë pritet të pushtohet nga një i ftohtë polar që do t’i zbresë temperaturat deri në -17 gradë celsius.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel