Sherr mes të rinjve në Pejë, qëllohet për vdekje 24-vjeçari

20/01/2022 22:11
Foto ilustruese

Një i ri ka mbetur i vdekur këtë të enjte në Kosovë, pasi një sherri me dy shtetas të tjerë.

Sipas policisë, në orën 14:45, është marrë njoftimi për një përleshje mes disa personave në rrugën ‘’Konferenca e Bujanit’ në Pejë.

Në konflikt janë përfshirë tre persona. 24-vjeçari me iniciale E.M. u plagos me thikë dhe u dërgua në Spitalin Rajonal Pejë, ku si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë.

Policia ka arrestuar të dyshuarin K.S., (viti i lindjes 1998, mashkull kosovar) i cili po ashtu ishte i lënduar dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Po ashtu, policia ka arrestuar edhe të dyshuarin e dytë që është i përfshirë në këtë rast: L.M., (viti i lindjes 1988, mashkull kosovar).

Hetimet vazhdojnë ndërsa po merren në pyetje dëshmitarët që mund të kenë informacion për ngjarjen.

Top Channel