Veliaj uron aktorin Ndrenika për ditëlindje: Gëzuar 80-të vjetorin i miri Robert

10/01/2022 10:43

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ka uruar datëlindjen ikonës së teatrit dhe të kinematografisë shqiptare Robert Ndrenika.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj shkruan: Gëzuar 80-të vjetorin i miri Robert Ndrenika – aktorit të dashur për të gjithë.

Top Channel