14-vjeçarja i dha fund historisë së dashurisë, ish i dashuri i dërgon babait fotografitë nudo. Plas sherri në familje

22/12/2021 10:55

Itali – Një histori mes dy të rinjve të moshës 14 dhe 17 vjeç ka përfunduar keq teksa tentonin të bënin “lojërat e të rriturve” dhe u desh ndërhyrja e policisë.

Një 14-vjeçare i dërgoi të dashurit të saj fotografi ku shfaqej krejtësisht e zhveshur. Kur romancës së tyre i erdhi fundi, ai i dërgoi imazhet babait të saj.

Kjo nxiti një debat të ashpër mes prindërve të vajzës. Babai e konsideronte gruan e tij përgjegjëse për veprimet e vajzës. Situata është nxehur deri në atë pikë sa është dashur ndërhyrja e policisë së Veletrit.

Ndërkohë i riu është nën hetim për këtë çështje.

Top Channel