Vllaznia-Partizani/ Shuhen dilemat, publikohen formacionet zyrtare

08/12/2021 15:56

Vllaznia-Partizani është kryendeshja e javës së 12 të Abissnet Superiores, me kuqeblutë që do të synojnë rikthimin te fitorja, ndërsa kryeqytetasit vijnë pas dy suksesesh radhazi dhe do të provojnë t’u japin vazhdimësi rezultateve pozitive…

Vllaznia-Partizani 16:45 (Loro Boriçi & Supersport 3)

Formacionet zyrtare:

Vllaznia: Zogovic, Gurishta, Adili, Diagne, Hakaj, Krymi, Jonuzi, Hoxha, Da Silva, Latifi, Djurdjevic

Partizani: Teqja, Gligorov, Belica, Sembene, Musta, Rrapaj, Kaçe, H.Marku, Mala, Stenio Junior, Cara

Top Channel