Puna për ndërtimin e Tunelit të Llogorasë do të nisë sot, shkruan kryeministri i vendit, Edi Rama.

Rama ka postuar një video ne rrjetin social “Facebook”, ku paraqiten plane nga puna në bypass-et e vendit.

Mirëmëngjes dhe sot kur nisim punën në kantierin e Tunelit të Llogarasë, ju përshëndes me këtë videokartolinë, duke ju uruar të diel të qetë”, shkruan kryeministri.

Top Channel