Një vit më parë u dërgua në Hagë, djali i ish-presidentit Hashim Thaçi poston foton krahë të atit

05/11/2021 13:39

Sot është bërë një vit prej kur ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ish-kryetarët e Parlamentit Kadri Veseli e Jakup Krasniqi dhe ish-deputeti Rexhep Selimi u transferuan në qendrën e paraburgimit në Hagë.

Në këtë ditë, djali i Hashim Thaçit, Endriti, ka shpërndarë në fotografi me babin e tij në rrjete sociale.

Ai ka publikuar një fotografi që ishte realizuar ditën që Thaçi ishte nisur drejt Hagës.

Sipër kësaj fotografie, ai e ka vendosur datën 5 nëntor 2020, ndërsa para kësaj fotografie, ai e ka postuar edhe një me mbishkrimin “Liria ka emër”.

Top Channel