Pas Kombëtares shkëlqen edhe U-21, mund Slloveninë në “Elbasan Arena”

11/10/2021 21:00

Pas kombëtares së madhe sot ekipi shpresa ose siç njihet ndryshe ka marrë një fitore 2-0 tejet të rëndësishme për eliminatoret e Europianit kundër Sllovenisë.

Në Elbasan Arena dy golat e fitores u realizuan në pjesën e dytë nga Kartica dhe Dobra, ndërsa miqtë humbën një penallti në minutat e fundit, që gjithsesi do vlente sa për statistikë.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel