Janë të tepërt te Manchester United, 7 lojtarë përgatisin largimin!

20/09/2021 22:03

Është e gjatë lista e lojtarëve të Manchester United që kanë gjetur pak hapësira në këtë fillim sezoni dhe me shumë gjasa do të largohen nga Los Blancos në merkaton e janarit.

Sipas The Sun drejtuesve të Manchester United u duhet të vendosin se çfarë do të bëjnë me lojtarë si Donny Van De Beek, Jesse Lindgard, Phil Jones, Eric Bailly, Anthony Martial, Diogo Dalot dhe Alex Telles.

4 prej këtyre futbollistëve të cilët janë edhe më të rinj në moshë mund të largohen në formë huazimi ndërkohë që emra si Martial, Jones dhe Telles do të shiten në mënyrë përfundimtare.

Top Channel