Disa mundësi por pa sukses, përfundon me barazim pjesa e parë Tirana-Egnatia

19/09/2021 14:35

Një pjesë e parë me emocione dhe mundësi, por as Tirana, as Egantia nuk e gjetën rrjetën.

Sfida mes dy skuadrave e vlefshme për javën e dytë të Kategorisë Superiore ka përfunduar në barazim.

Para fillimit të ndeshjes, futbollistit i dedikuan disa minuta homazheve në nder të fizioterapistit të ndjerë të kombëtares, Ylli Mihali, i cili u nda nga jeta disa ditë më parë, pas infektimit me Covid 19.

Formacionet zyrtare:

TIRANA: Bekaj, Najdovski, Ismajlgeci, Hoxhallari, Toli, Hoti, Totre, Limaj, Xhixha, Seferi.
EGNATIA: Puja, Ymeralilaj, Krasniqi, Krivanjeva, Allmuça, Imeri, Agbekpornu, Bardis, Telushi, Shtubina, Magani.

Top Channel