Kombëtarja stërvitet në Poloni/ Ndeshja të enjten në Varshavë

31/08/2021 15:30

Në konferencën e ditës së dytë të grumbullimit në Poloni, për këtë ndeshje kanë qenë dy Mtyrtao Uzuni, sulmuesi i Ferencvaros dhe Albi Doka, mbrojtësi i Goricës.

Për Uzunin ky ka qenë një sezon relativisht pozitiv pasi ka gjetur në disa raste rrugën e rrjetës, ndërkohë që me klubin ku luan aktivizohet rregullisht dhe vazhdon të jetë pjesë e Kupave të Europës, megjithatë për ndeshjen me Poloninë ai shprehet.

I kënaqur për këtë grumbullim dhe i paduruar për të zbritur në fushë e për të m,arrë një rezultat pozitiv në këtë transfertë është shprehur edhe Albi Doka.

Ndërkohë përfaqësuesja vazhdon seancat e saj stërvitore në Poloni ndërkaq ndeshja do të luhet ditën e enjte në Varshavë në orë 20:45.

Top Channel