FOTO/ E dashura bën twerk në makinë, ish-konkurrenti i Për’puthen ‘e mbulon’ me para

31/08/2021 11:23

Arjon Luli dhe Serena Sula janë një nga çiftet më “hot” të showbiz-it shqiptar dhe shpesh në profilet e tyre në rrjetet sociale shfaqen me foto dhe video provokuese, duke u komentuar kështu nga ndjekësit e tyre.

Së fundmi, Arjoni ka publikuar në ‘Instastory’ disa imazhe ku ata të dy shfaqen duke udhëtuar me makinë. Teksa janë të ndaluar, Serena e cila është e veshur vetëm me të brendshme, shfaqet duke bërë “twerk”.

Nga ana tjetër, ish-konkurrenti i “Për’puthen” e mbulon atë me para. Këto pamje menjëherë kanë bërë xhiron në rrjet.

 

FOTO GALERI
1/5

Top Channel