Të shtëna me armë zjarri të Prishtinë, detajet e para

25/08/2021 20:11
Foto ilustruese

Disa të shtëna me armë zjarri janë raportuar rreth orës 18:00, në rrugën “Vëllezërit Gërvalla” në Prishtinë.

Lajmin e ka bërë të ditur për KosovaPress, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, që sipas saj Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga informatat e para dyshohet për shkrepje arme mes dy personash.

“Deri më tani nuk raportohet për të lënduar përderisa policia ka nisur një hetim lidhur me rrethanat që karakterizojnë rastin me fokus identifikimin e të dyshuarve”, ka thënë Ahmeti.

Top Channel