Liga e Kampionëve për femra/ Shorti përball “Vllazninë” me “Juventusin”

22/08/2021 17:14

“Vllaznia” do të përballet me “Juventusin” në turin tjetër të Ligës së Kampionëve për femra.

Sot është hedhur shorti nga UEFA, ku vajzat shkodrane duhet të luajnë me një nga ekipet më të njohura të Europës.

Sfidat në fjalë do të luhen më 31 gusht/1 shtator dhe 8/9 shtator ndërsa takimi i parë do të jetë në stadiumin “Loro Borici”.

Top Channel