Policia e Durrësit njofton se ditën e sotme polumbarët kanë bërë të mundur nxjerrjen nga deti të trupit të pajetë të 22-vjeçarit, i cili u raportua i mbytur dy ditë më parë.

“Ditën e sotme rreth orës 08:15, shërbimet e Policisë Kufitare dhe Polumbarët kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen nga deti të trupit të pajetë për të cilin dyshohet se është shtetasi A. S., 22 vjeç, banues në Tiranë”, njofton policia.

Top Channel