Foto ilustruese

Një 24-vjeçar është plagosur me armë zjarri në në lagjen Dëshmorët e Kombit, pranë Xhamisë në Berat. Policia njofton se i plagosur në rrethana ende ta paqarta ka mbetur shtetasi me iniciale T.F.

Mësohet se është bërë i mundur identifikimi i autorit të dyshuar të ngjarjes, por për arsye hetimi policia nuk e ka bërë publik identitetin e tij.

Vijon puna intensive për kapjen dhe arrestimin e autorit të dyshuar. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel