Një aksident ka ndodhur në aksin Milot-Lezhë në afërsi të fshatit Spiten ku 2 automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Mësohet së në aksident është përfshirë një fuoristradë tip Mercedez-Benz dhe një automjet tip Wolkswagen Polo. Të lënduarit janë dërguar në spital por jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel