Emri/ Pas 2 muajsh hetime, kapet 24-vjeçari në Pogradec! Shpërndante kokainë dhe kanabis në lokalet e natës

13/08/2021 11:42

Pas rreth 2 muajsh hetime policia ka arritur të kapë një 24- vjeçar duke shpërndarë lëndë narkotike në lokalet e natës në Pogradec.

Burimet konfirmojnë se u kap një sasi kanabisi dhe kokaine.

I arrestuari është shtetasi Lorenco Prishtina, i njohur nga policia, me precedent penalë.

Top Channel