Një pjesë toke e një karburanti të braktisur ka shpërthyer në flakë.

Ngjarja ka ndodhur në Korçë dhe shkak dyshohet një shkëndijë elektrike.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet zjarrfikëse, të cilat janë duke punuar për shuarjen e flakëve.

Top Channel