E rëndë/ Rrëzohet dhe e zë depozita e ujit poshtë, ndërron jetë 54-vjeçarja

11/08/2021 16:23
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kodër-Mëzes, Kashar, ditën e djeshme.

Policia bën me dije se një 54-vjeçare ka ndërruar jetë, pasi ndërsa ndodhej në katin e dytë të banesës, është rrëzuar dhe për pasojë e ka zënë depozita poshtë.

“Më datë 10.08.2021, në Kodër-Mëzes, Kashar, në katin e dytë të banesës aksidentalisht është rrëzuar dhe e ka zënë poshtë depozita e ujit dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasja N. H., 54 vjeçe”, njofton policia.

Top Channel