Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Milot Lezhë.

Nga të dhënat e para dhe siç shihet nën pamjet e siguruara nga Top Channel janë përplasur 3 makina.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje.

 

Vijon…

Top Channel