Një person ka mbetur i plagosur pasi dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në aksin rrugor Milot-Skuraj

I moshuari është dërguar në spital, ku po merr ndihmën mjekësore dhe është jashtë rrezikut për jetën.
Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

Në vendngjarje ka mbërritur polica dhe grupi hetimor.

Top Channel