E keni vënë re se çantat e vogla, janë pjesë e ‘outfit-it’ të shumë blogereve dhe personazheve të njohur, këtë sezon?

Minimaliste në dizajn dhe me disa detaje të vogla, është e pamundur të mos bini në sy. Ndoshta pika e tyre më e fortë janë ngjyrat, si psh. jeshilja, që kryeson trendin për këtë vit, por dhe ngjyra të tjera të ndezura, si portokalli apo e verdhë.

Firmat nga më luksozet te më ekonomiket, kanë këto çanta në koleksionet e tyre, që do të thotë se janë të përballueshme ekonomikisht për këdo. Mjafton pak imagjinatë për ta kombinuar si duhet dhe do të shkëlqeni në daljet në qytet apo xhirot buzë detit.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel