Fustani i bardhë nuk del kurrë nga moda! Cilat modele ju duhen për këtë verë?

20/07/2021 22:15

Të gjithë biem dakord se fustanet klasike të bardha nuk dalin kurrë nga moda.

Me prerje të ngushta apo të fryra plot madhështi, secila mund të zgjedhë modelin që i shkon më shumë. E bardha simbolizon pastërtinë, paqe dhe jo më kot shumë vajza vazhdojnë të zgjedhin fustanin e bardhë për ditët më të rëndësishme, atë të martesës. Sidomos në verë, pasi keni bërë disa ditë plazh, fustani i bardhë është zgjidhja perfekte.

Që nga prerjet me dantellë te copat saten e të derdhura, në foto galerinë më poshtë mund të shikoni trendet më të fundit:

FOTO GALERI
1/30

Top Channel