Fansja i kërkon autograf në vendin intim, reagimi i Ronaldinhos bëhet viral (VIDEO)

18/07/2021 17:24

Së fundmi, Ronaldinho është ‘vënë në siklet’ nga një fansa e tij e zjarrtë.

Një vajzë i kërkoi futbollistit të hidhte autografin e tij mbi gjoksin e saj. Rrjetet e kanë shpërndarë videon deri në atë pikë sa ta bëjnë atë virale.

Qëndrimi i ‘Dinho-s’ komentohet dhe tërheq vëmendjen e të gjithëve. Ai nuk dridhet e as nuk jep as edhe një buzëqeshje. Serioz dhe i qetë ai ‘firmosi’ pa hezitim!

FOTO GALERI
1/6

Top Channel