Sylvester Stallone shfaqet në humor të shkëlqyeshëm, për darkë me gruan 22 vjet më të re dhe tre bijat bukuroshe (fotot)

03/07/2021 21:43

Aktori amerikan mbahet mend për rolin legjendar të boksierit ‘Rocky Balboa’.

74 vjeçari Sylvester Stallone dukej i veshur me elegancë teksa dilte dje për darkë me familjen e tij të bukur, para ditëlindjes së tij të 75-të, që mbush javën që vjen.

Çifti i fuqishëm kishin me vete tre bijat e tyre mahnitëse Scarlet Rose, 19 vjeçe, Sistine, 23, e Sophia Rose, 24 vjeçe.

Aktori i Hollywood kishte veshur një këmishë të bardhë, të cilën e mbante të pafutur në pantallonat e zeza.

Regjizori e producenti ecte krah për krah me gruan e tij, ish-modelen 52 vjeçe Jennifer Flavin, e cila kishte veshur një fustan jeshil dhe sandale të errëta.

Nëna e tre fëmijëve i shtonte pak shkëlqim vetes me një togzë xhevahirësh të fustanit dhe vëthë të argjendtë.

Nga tre bijat e tyre, Scarlet, e cila sapo ka mbaruar shkëlqyeshëm shkollën e mesme, mbante një mini-fustan gri dhe taka të larta.

Bija e mesme Sistine, mbante një fustan të hapur kafe, që kishte kombinuar me një palë këpucë me motive leopardi.

Aktorja aspirante ka bërë debutimin e saj me një rol në filmin e horrorit ‘47 Meters Down’.

Bija e madhe Sophia tregonte trupin dhe barkun e tonifikuar me një veshje të sipërme të shkurtër të bardhë, që e kishte kombinuar me pantallona të zeza lëkure.

Motrat përdornin si aksesorë një mori varësesh të florinjta dhe çanta elegante.

Sistine kishte postuar pamjet për 1.5 milionë fansat e saj në Instagram ku dukej e zbukuruar për të dalë me familjen.

Sophia gjithashtu kishte postuar një seri imazhesh e videosh, si nga shtëpia dhe me motrën e saj  të vogël Scarlet.

FOTO GALERI
1/7
74 vjeçari Sylvester Stallone dukej i veshur me elegancë teksa dilte dje për darkë me familjen e tij të bukur

Top Channel