Vajzat duhet të ndihen të bekuara që mund të zgjedhin një fustan në gardërobën e tyre dhe të dalin pa humbur shumë kohë.

Blogeret dhe kritikët e modës këshillojnë të disa lloje prerjesh që do t’ju përshaten për çdo takim që planifikoni gjatë muajve të nxehtë të verës.

Shumë ngjyra, prerje serioze për punë, fustane të derdhur dhe të çarë dhe copa të freskëta: në foto galerinë më poshtë mund të shihni disa nga veshjet më në trend.

Burimi: Who What Wear

FOTO GALERI
1/11

Top Channel