14 vjeçarja largohet nga shtëpia, një person në rrjete sociale zbulon se kanë nisur bashkëjetesën

25/06/2021 10:13

Një vajzë e moshës 14 vjeçare është larguar nga shtëpia e prindërve, ndërsa një person përmes rrjetit social është paraqitur duke thënë se ajo po bashkëjeton me të.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur në Podujeve dhe është raportuar nga nëna e vajzës.

Rasti është nën hetim nga njësitë relavante policore me dyshimin për bashkëjetesë jashtë martesore me personin e mitur.

Top Channel