FOTOT/ Parlamentarët nuk e ndjejnë të nxehtin afrikan, në oborrin e Kuvendit ‘shtrohen’ në muhabet

24/06/2021 15:05

Ka përfunduar edhe seanca e sotme plenare që nisi në orën 10:00 dhe u shqyrtuan disa projektligje, si dhe raportuan 4 institucione shtetërore për veprimtarinë vjetore të 2020.

Por ndërsa të gjithë qytetarët po ankohen për të nxehtin afrikan që ka pushtuar vendin, duke se parlamentarët tanë nuk e ndjejnë sepse duken të veshur me xhaketa dhe nuk hezitojnë që në diell të ‘shtrohen’ edhe në muhabet.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel