Një makinë ka marrë flakë në Qafën e Vishës në afërsi të Himarës.

Makina me targa AB 413 AM  ka qenë në lëvizje dhe sipas zjarrëfiksve dyshohet tej nxehja .

Fatmirësisht ka vetëm dëme  materiale dhe jo në njerëz.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel