Fundjava çon në plazh të gjithë qytetarët, Vlora ‘pushtohet’ nga turistët

20/06/2021 12:22

Turistët kanë zbarkuar këtë fundjavë në Vlorë për të  kaluar këto ditë të nxehta në bregdet.

Sikurse shihet edhe nga pamjet Vlora është aq e mbushur sikur të ishin këto ditët më të nxehta të muajit gusht dhe jo java e tretë e qershorit.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel