Një 21-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi gjatë kontrollit që i është ushtruar është konstatuar se mbante kokainë.

“Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Xh. M., 21 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj tij, sherbimet e Komisariatit të Policisë Nr.2 gjetën dhe sekuestruan një sasi me lëndë narkotike kokainë”, njofton policia.

Materialet procedurale në lidhje me këtë rast u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Top Channel