Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamjet nga punimet që po zhvillohen në stadiumin e qytetit të Kukësit.

Kreu i qeverisë shkruan se projekti po vijon me ritme të shpejta dhe se në shtator stadium pritet që të jetë gati dhe me kushte dinjitoze për ekipin e qytetit.

Top Channel