Akuzohet për ngacmim seksual ndaj tri vajzave të mitura/ Gjykata e Gjirokastrës lë në burg 61-vjeçarin

18/06/2021 12:22
Fshati Erind

61-vjeçari me iniciale V.M., i akuzuar për ngacmim seksual do të qëndrojë në burg edhe për 45 ditë të tjera, ndërsa Prokuroria vijon hetimin ndaj tij.

Gjykata  kërkon prova të tjera për të hetuarin. Tri vajzat nga fshati Erind, aty ku banon dhe i akuzuari janë të moshave 7, 8 dhe 12 vjeç.

 

Top Channel