Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në aksin Lezhë – Shkodër, në afërsi të fshatit Piraj.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një zetor dhe një automjet tip wolkswagen ku kanë mbetur të lënduar rëndë 2 persona.

Të aksidentuarit janë dërguar në spitalin e Lezhës.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel