Zyrtarisht verë! Cilat janë veshjet e plazhit që do pushtojnë sezonin? Kardashians zbulojnë trendin (Fotot)

03/06/2021 10:53

Sezoni i verës ka nisur zyrtarisht dhe teksa planifikojmë ditët e plazhit, duam të dimë cialt rroba banjo të blejmë.

Influencueset e familjes Kardashian-Jenner nuk na i kursejnë asnjëherë fotot ekzotike me bikini. Që nga ngjyrat e thjeshta e neutrale, te ato të ndezurat në neon e deri te modelet e komplikuara, por që theksojnë linjat trupore, Kim, Kylie e Kendall i kanë provuar të gjitha!

Për më tepër hidhini një sy foto-galerisë më poshtë e më pas vendosni cila e preferuara dhe më e përshtatshmja për ju.

FOTO GALERI
1/28

Top Channel