Finalja e Kupës së Shqipërisë, Skënderbeu-Vllaznia do të mbahet më 31 maj në orën 19:00 në stadiumin Kombëtar “Air Albania”.

Më parë ishte planifikuar të mbahej më 30 maj, por është shtyrë një ditë më pas.

“Finalja e Kupës së Shqipërisë, Skënderbeu – Vllaznia do të mbahet më 31 maj, duke nisur nga ora 19:00 në stadiumin Kombëtar “Air Albania”. Zyra e Marrëdhënieve me Publikun në Federatën Shqiptare të Futbollit bën me dije për mediat dhe opinionin publik se ndeshja e planifikuar të zhvillohet me 30 maj, do të zhvillohet një ditë më vonë”, shkruhet në njoftim.

Top Channel