EMRI/ Një shqiptar nxjerr Juventusin jashtë “Championsit”

23/05/2021 22:25

Pa Ronaldon në fushë, Juventusi ka shënuar katër herë në portën e Bolonjas, por golat mund të mos mjaftojnë që bardhezinjtë të luajnë në Champions sezonin që po vjen.

Skuadra e Pirlos ndodhet në vendin e pestë në rendit, pasi edhe Milani është duke fituar ndaj Atalantës dhe Napoli ndaj Veronës.

Goli për Milanin u shënua me penallti nga Kessie, ndërsa për Napolin ka shënuar Rrahmani.

Top Channel