Presidenti Meta shkon për ecje buzë detit, por nuk harron të bëjë edhe një ‘selfie’

09/05/2021 08:58

Presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka nisur ditën me një ecje buzë detit, në Lalëz.

Por pas një ecje të gjatë sikurse e konfirmon edhe vetë ai, nuk mundi të shpëtonte pa bërë edhe një selfie, ku duket i buzëqeshur.

“Pas një ecje të gjatë buzë detit, ju uroj të gjithëve një të diel të mbarë dhe të gëzuar!” shkruan Meta.

Top Channel