Nga bluzat e thjeshta te veshjet e tejdukshme dhe shumëngjyrëshe, si ka ndryshuar stili i Harry Styles ndër vite

30/03/2021 12:59

Harry Styles është një nga artistët më të përfolur për paraqitjet e tij në evente të mëdha dhe stili i tij ka ndryshuar në mënyrë drastike, me kalimin e viteve.

Muzikantit i pëlqen të befasojë publikun me zgjedhjet e tij të guximshme të modës, me ngjyra të ndezura, kostume me lule, këmisha me jakë dantelle dhe detaje perlash. Por Styles nuk ka qenë gjithmonë kështu në daljet e tij publike. Pasioni i tij për modën filloi me veshjet e thjeshta, të ngjashme me ato që shumë djem kanë në gardërobën e tyre.

Bright Side zgjodhi disa nga paraqitjet ikonike të këngëtarit, për të parë si ka ndryshuar stili i tij, në 10 vitet e fundit.

FOTO GALERI
1/18
Viti 2012, me një veshje të thjeshtë, t-shirt dhe pantallona

Top Channel