Minuta e 38/ Anglia shënon gol në portën e kuqezinjve

28/03/2021 17:40

Anglia ka shënuar golin e parë në portën e kuqezinjve.

Goli është shënuar në minutën e 38 nga Kane. Pas harkimit nga e majta, duke e çuar topin në cepin e portës. Në tentativën e parë, kapiteni i “3 luanëve” gjen rrugën e rrjetës

Trajneri i Anglisë ka hedhur në fushë formacionin më të mirë të mundshëm që ka në dispozicion, duke i besuar sulmin treshes, Stërling, Maunt dhe Kejn.

Më herët Uzuni, në minutën e 13-të shpërdoroi një rast të pastër për të kaluar Shqipërinë në avantazh.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel