Yjet që parakaluan në tapetin e kuq me veshjet e modeleve të pasarelave/ Ndryshimi, i dukshëm por, kujt i rri më mirë?

20/03/2021 13:26

Modelet e pasarelave janë të parat që veshin veshje të reja të modës së lartë.

Më vonë, këto veshje ikonike, bëhen të njohura për publikun nga nga aktorë, këngëtarë, dhe njerëz të tjerë të famshëm që i zgjedhin për paraqitjet e tyre në tapetin e kuq.

Dilema “kush e veshi më mirë” bëhet pothuajse e pazgjidhshme kur të njëjtat fustane vishen nga modele profesioniste, si Naomi Campbell, Kendall Jenner dhe motrat Hadid në njërën anë,  dhe Jennifer Lopez, Margot Robbie, Blake Lively apo të tjerë artistë të pëlqyer nga publikun, nga na tjetër.

Bright Side liston disa prej rasteve, kur modelet dhe yjet vishen njësoj. Ju mund të zgjidhni kujt i shkon më shumë.

FOTO GALERI
1/25
Zuhair Murad vs Nicole Kidman

Top Channel