Kombinimi në trend i bluzave ‘oversize’ dhe çizmeve të gjata që ‘fiksoi’ të famshmit (Fotot)

06/03/2021 18:20

Kush ka nevojë për pantallona kur mund të bësh bashkë këmishën tënde me përmasa të mëdha dhe një palë çizme të larta deri në kofshë? Shumë yje e kanë përsosur këtë trend ndër vite.

Ky trend i modës përfshin çizmet deri në kofshë me një këmishë, bluzë ose xhup ‘oversize’. Këtë ‘outfit’  e kemi parë t’i rrijë shumë mirë Ariana Grandes dhe yjeve si Kim Kardashian. Kylie Jenner apo këngëtaret me origjinë shqiptare Bebe Rexha dhe Rita Ora. Hollywood.life publikoi disa nga paraqitjet ikonike me këtë kombinim, që mund t’i shihni në foto galerinë më poshtë.

Top Channel