Ju pëlqen stili i grave franceze? Disa sekrete që do t’ju ndihmojnë të dukeni gjithnjë elegante

04/03/2021 14:15

E gjithë bota është magjepsur nga gratë franceze dhe stili i tyre i veçantë.

Bëhet fjalë për hijeshinë mezi të dukshme që i bën zonjat franceze tërheqëse. Por gjithashtu, gratë franceze mendojnë se është sjellje e keqe të kalojnë shumë kohë para pasqyrës, ato vlerësojnë një pamje paksa të çrregullt dhe i lejojnë vetes të kenë manikyr të vjetër.

Bright Side zbulon disa veshje ose kombinime që preferojnë vajzat dhe gratë franceze, të cilat mund t’i shihni në foto galerinë më poshtë.

FOTO GALERI
1/14
Më mirë një çantë e vogël se një e madhe

Top Channel