“Golden Globes 2021″/ Nuk i rezistuan tapetit të kuq, yjet pozojnë të veshur nga shtëpia (Fotot)

01/03/2021 11:25

Të nominuarit për “Golden Globe Awards” kishin bërë përgatitjet, duke zgjedhur veshjen dhe vendin që do të zëvendësonte tapetin e kuq.

Me dy skena në dhomën “Rainbow” në New York dhe Beverly Hilton në Los Anxhelos, si dhe Tina Fey dhe Amy Poehler, që prisnin të ftuarit, “Golden Globes 2021” ofruan një shfaqje të vërtëtë, shumë pranë atyre të para pandemisë.

Disa yje parakaluan në tapetin e kuq e të tjerë pozuan nga shtëpia apo oborri i tyre, po që gjithsesi sollën atmosferën para ndarjes së çmimeve.
Ndiqni foto galerinë më poshtë dhe vendosni ju kush kishte paraqitjen më të bukur.

FOTO GALERI
1/33

Top Channel