Sot, me fillim nga ora 13:30, do të zhvillohet ndeshja interesante mes Manchester Cityt dhe West Ham United.

Kjo ndeshje i takon xhiros së 26-të të Premier Ligës angleze, ku “Qytetasit” do të shikojnë të vazhdojnë me fitoren e 20-të radhazi, ndërsa “Çekanët” do kërkojnë të befasojnë skuadrën e Pep Guardiolas, në stadiumin “Etihad”, përcjell KosovaPress.

Formacionet zyrtare të dy skuadrave i gjeni të bashkangjitura më poshtë.

Manchester City (4-2-3-1): Ederson; Walker, Dias, Stones, Zinchenko; Gundogan, Fernandinho; Mahrez, De Bruyne, Torres; Aguero

West Ham (3-4-2-1): Randolph; Johnson, Coufal, Dawson; Diop, Cresswell, Soucek, Rice; Lingard, Fornals; Antonio

 

Top Channel