Zbulohet postimi i fundit i Albert Krasniqit, pak ditë më parë ishte ndarë nga ish-miss Kosova (FOTOT)

27/01/2021 20:01

Zbulohen detaje të reja nga vrasja që tronditi Prishtinën pasditën e sotme.

“Miss Kosova” 2006 Besa Gashi, ishte gruaja e Albert Krasniqit, i cili u vra sonte nga babai i tij, Skënder Krasniqi.

Gashi kishte me Krasniqin edhe një vajzë të moshës 9-vjeçare. Në fakt vetëm katër ditë më parë mediat kosovare raportonin se çifti ishin ndarë.

Para 7 orësh i ndjeri e kishte postuar një fotografi të vajzës së tij, e cila shfaqej e ulur në zyrën e tij, ndërsa mbi foto shkruante: Dashuria e babit.

Krasniqi ishte shpallur në kërkim nga Policia e Kosovës pasi nën dyshimet për dhunë në familje.

Dyshohet se viktima ka pasur probleme familjare dhe ka kërcënuar që disa ditë familjarët e tij për t’ia plotësuar kushtet që kërkonte, mëson indeksonline.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel