Kukësi prezanton Mirel Josën, trajneri i tretë në krye të ekipit në këtë sezon

27/01/2021 15:39

Klubi i Kukësit prezantoi në sallën e konferencave të stadiumit Air Albania trajnerin Mirel Josa.

Ish kampioni me Skënderbeun u shpreh se e kishte të lhetë të negocionte me presidentin Safet Gjici, mbi të gjitha të binte dakord për nisjen e kësaj aventure.

Sa i përket faktit që sfida e parë në krye të stolit të Kukësit e vë përballë ish ekipit të tij, Skënderbeut, ai e sheh si shenjë fati ndërsa nuk ngurron të përshkruaj futbollin e gjithë ekipeve të superiores.

Në fund, drejtori sportiv i verilindorëve i uroi mirëseardhjen Joses i cili është trajneri i tretë i Kukësit këtë sezon pas Skënder Gegës dhe Rrahman Hallaçit.

Top Channel