Hasani zgjedh Partizanin/ Prezantohet nga “demat e kuq” shqiptari nga Maqedonia e veriut që refuzoi ofertën e Tiranës

26/01/2021 20:09

Klubi i Partizanit ka prezantuar mëngjesin e sotëm futbollistin më të ri të tyre, Ferhan Hasani.

Shqiptari nga Maqedonia e Veriut pranoi se ka pasur ofertë dhe nga klubi i Tiranës megjithatë në fund vendosi të firmoste për të kuqte e kryeqytetit.

Ndiqni kronikën e përgatitur nga gazetarja Sidorela Gjoni .

Top Channel