Nga 2021-shi, të gjithë kërkuam fillime të reja dhe nga planet nuk mund të përjashtohen veshjet.

Por le të tregohemi më të zgjuara këtë vit, duke zgjedhur veshje bazike dhe minimaliste por të kombinuara bukur. Dhe është e sigurt që do të dukeni se po ndiqni modën hap pas hapi.

E gjitha ka të bëjë me blerjen e aksesorëve klasikë dhe veshjeve bazike që nuk do të dalin kurrë nga moda. Nga palltot e denja deri te pulovrat luksoze të përballueshme, ndiqni foto galerinë për t’u orientuar nga t’ia nisni për një “epokë” të re të paraqitjes suaj.

Burimi: Marie Claire

FOTO GALERI
1/16

Top Channel